PŘEDSTAVOVACÍ VEČERY SMÍŠENÉHO VÝCVIKU COUNCILU S HOLGEREM HEITENEM

Záznam online představení z 30. 11. 2020

s Holgerem Heitenem, Šárkou a Zdeňkem Weberovými. Překlad a moderování Jan Čermák.

Další online představení se bude konat v lednu.  
Pokud se chceš zúčastnit, zanech nám svůj kontakt

a o termínu Tě budeme informovat.

Co Ti účast na představení přinese?

  • Seznámíš se s Holgerem Heitenem, který výcvik povede
  • Seznámíš se se Šárkou a Zdeňkem Weberovými, podporovateli tohoto výcviku
  • Získáš informace o přínosech councilu v životě, byznysu, rodině i osobním rozvoji
  • Seznámíš se s obsahem výcviku
  • Dostaneš odpovědi na otázky, které k výcviku máš
  • Strávíš fajn čas s fajn lidmi

Přestavení proběhne přes aplikaci ZOOM.

Link na introvečer obdržíš po registraci na jeden z termínů představení.

Pro připojení potřebuješ počítač s funkčním mikrofonem, kamerou a reproduktory, nebo chytrý telefon / tablet a prostředí, kde budeš mít klid po dobu představení výcviku.

Pokud budeš chtít použít telefon nebo tablet je potřeba předem nainstalovat aplikaci ZOOM Cloud Meetings, instalace ZOOM plug-inu do prohlížeče na počítači zabere několik desítek sekund.

O Holgerovi

Holger Heiten

* 1966, otec dvou dětí, bakalář sociální péče a zkušený psychoterapeut
Councilu a jeho předávání dalším dle tradice nadace Ojai se vyučil u Marlow Hotchkisse a Gigi Coyle, párovému councilu u Amber McIntyre a Davida ‚Jesse‘ Jessupa a a councilu pro školy u Joe Provisora přímo v nadací Ojai v Kalifornii. 

Holger je člen ECN (European council network) a věnuje se předávání a šíření councilové praxe dle tradice nadace Ojai v Evropě. 

Holger se rovněž věnuje přechodových rituálů,  průvodcem vision questu se naučil pod vedením Stevena Fostera a Meredith Little v School of Lost Borders v Kalifornii, a  Vereny a Haiko Nitschke v Německu. 


Holger je spoluzakladatel a vedoucí   Eschwege Institutu   a přidružené akademie „Campus Peregrini“, kde je praxe councilu živoucí částí všech aktivit.

Zdenek a Šárka Weberovi

Zdeněk a Šárka Weberovi jsou sociální a spirituální inovátoři a mentoři. Jejich záměrem a vizí je celistvá prosperita.

Více se o nich dozvíte na www.siladuse.cz.

Jan Čermák

Jan Čermák je kouč, facilitátor mužských a smíšených kruhů v rámci Mužského kruhu Praha a mentor výcviku Mužská síla. Více na www.muzskasila.cz.

Reference

Výcvik s Holgerem mi v mnohém upravil můj život. Cítím, že jsem zcitlivěl - lépe vnímám energii skupiny. Jsem si více vědomý mého životního času. Reflektuju ho v councilu i mimo něj, denně. Mnohem lépe než dříve se cítím ve skupině lidí, ať už ji vedu, facilituju nebo do ní vstoupím jako zcela nový/cizí člen. Dostávám krásné zpětné vazby od účastníků (nejen) kruhů a mám u toho pocit, že patří Holgerovi a měl by je slyšet. Je to krásně vnímavý člověk, který umí dobře pojmenovat vše, co se ve skupině děje a velmi pečlivě s tím nakládá tak, aby zůstávala zdravá, transparentní, plná vzájemné důvěry. Totéž umí i online. Holgerovi děkuju a to, že se při facilitaci kruhů cítím velmi uvolněný, vnímavý, přítomný.
Petr Hadačkouč a mentor osobního rozvoje a facilitátor mužských kruhů v Brně
Holgera známe a spolupracujeme s ním přes 10 let. Setkali jsme se poprvé na vision questu, který Holger vedl  ve Findhornu ve Skotsku. Holger je pro nás skutečná kapacita v oblasti councilu, vision questu, gestalt terapie a natur terapie. Je to také ohromný člověk. Vnímáme jeho velký přínos pro rozvoj councilu a vision questu v Evropě. Echswege institut, který Holger založil vnímáme jako významné centrum obou těchto praxí v Evropě.
Holger koncipuje své programy a výcviky vždy podle toho, jak se složí skupina a dělá vše pro maximální užitek účastníků a přenesení získaných poznatků do každodenního života.
Šárka a Zdenek Weberovisociální a spirituální inovátoři a mentoři
Co mě obohatilo v Holgerově výcviku? To sdílím ve videu.
Jan ČermákKouč, mentor, facilitátor councilu

Registrace zájemců na představovací večer

Aktuálně není vypsán žádný termín představovacího večera, chystáme se vypsat nový termín na leden. Pokud máš zájem, zanech nám zde svůj kontakt a budeme Tě o novém termínu informovat.  

Kontakty

True Self s.r.o.
Velké Kunratické 1314/2
148 00 Praha 4
IČ: 28384679
DIČ: CZ28384679

Kontaktujte nás
Pokud máte dotaz, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře
nebo emailem info@muzskykruh.cz.
Obchodní podmínky
© 2020 Výcvik councilu
 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.